Noclegi

Oddajemy do dyspozycji pokoje urządzone w stylu wiejskiej chaty z łazienkami. Dla chętnych jest możliwość przygotowania posiłków w aneksie kuchennym wyposażonym w stół, krzesła, kuchenkę, lodówkę, czajnik, ekspres do kawy,  niezbędne naczynia oraz  przyprawy, kawę, herbatę, cukier. Większość pokoi wyposażona jest w TV, ponadto w całym obiekcie dostępne jest Wi-Fi.

Z ankesu kuchennego jest bezpośrednie wyjście na balkon z przepięknym widokiem na rozległą łąkę, na którym też można swobodnie wypić kawę czy zjeść posiłek.

Dla zwolenników bezpośredniej bliskości lasu oferujemy drewniany domek pod dębami z kuchnią i łazienką, urządzony również w stylu wiejskiej chaty wykonany w 100% z drewna, co stwarza niesamowity klimat.

Posiadamy również miejsce wśród zieleni do rozbicia namiotu, usadowienia przyczepy kempingowej  z dostępem do altanki, łazienki, prądu.

Dla wszystkich chętnych gospodyni ugotuje  przepyszny obiad na bazie własnych sprawdzonych przepisów. Obiady serwowane są na  sali biesiadnej  lub sali kominkowej o niepowtarzalnym klimacie.

Zapraszamy!!!Napisz do nas